XI NIEDZIELA ZWYKŁA
13.06.2021

1. Dzisiaj Mszę św. o godz. 1100 odprawią księża neoprezbiterzy Krzysztof i Sebastian, którzy w naszej parafii odbywali praktyki diakońskie.
  2. Dzisiaj o godz. 2000 zapraszamy na Różaniec Fatimski, prosimy o przyniesienie świec.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Maranatha.
  4. W piątek o godz. 1700 zapraszamy na Mszę św. w intencji wszystkich ofiar II wojny światowej, którzy upamiętnieni są na naszym pomniku. Jest to jednocześnie zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży Szkół ze Smętowa. Po Mszy św. złożymy kwiaty przed pomnikiem.
  5. Wyjazd pielgrzymki Rycerstwa Niepokalanej po ziemi podlaskiej nastąpi w poniedziałek 21 czerwca o godz. 645 z parkingu przy dworcu PKP.
  6. Na plebani można odebrać nowy numer Pielgrzyma.
  7. Od dzisiaj w każdym kościele może być zajęte 50 % miejsc.
  8. Księża Biskupi w Polsce odwołali od 20 czerwca dyspensę od uczestnictwa we Mszy św.
  9. Zastęp Harcerek ze Smętowa zachęca do pomocy bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Starogardzie. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

Zapowiedzi przedślubne:

I Paulina Koszinska ze Smętowa Granicznego, Piotr Chwiej ze Smętowa Granicznego