OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
20.09.2020

 1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy brali udział w pielgrzymce do Piaseczna czy tej pieszej w zeszłą niedzielę, czy też w minioną środę. Dziękuję wszystkim, którzy czynnie włączyli się w jej przygotowanie. Dziękuję uczestnikom Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, która odbyła się w miniony piątek z Dziemian do Wiela z naszej parafii udział wzięło 9 osób.
 2. W piątek kończy pierwszą część praktyki w naszej parafii ks. diakon Krzysztof, bardzo serdecznie dziękuję za ten czas, za wszystkie wykonane prace, za wszelkie dobro i radość jakiej mogliśmy doświadczyć. Bóg zapłać.
 3. Gościmy w naszej parafii o. Józefa z Kenii. Po Mszy św. będzie możliwość wsparcia misji w jego rodzinnym kraju.
 4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1100 podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne plony.
 5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 zapraszamy na spotkanie Rodziców młodzieży  która w tym roku ma przyjąć sakrament Bierzmowania.
 6. W środę  po Mszy św. wieczornej spotkanie Apostolstwa Margaretek.
 7. W piątek na godz. 1930 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia  sakramentu Bierzmowania, oraz wszystkich chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 1100 i 1300 odbędzie się w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej. Spotkania odbywają się według ustalonego porządku. W sobotę o godz. 1200 spowiedź św. dla dzieci komunijnych i ich rodzin.
 9. Na plebani można odebrać nowy numer Pielgrzyma oraz dokonać prenumeraty na IV kwartał.

  Zapowiedzi przedślubne:

  III Karolina Jarzębska z Chojnic i Krzysztof Kalinowski z Chojnic