OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
12.09.2021

 1. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w  organizacji Dożynek Gminno Parafialnych w ubiegłą niedzielę. Dziękuje Starostom Dożynek, którzy w imieniu wszystkich rolników dziękowali za tegoroczne plony.
 2. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w pieszej pielgrzymce do Piaseczna szczególnie tym, którzy czynnie włączyli się w jej przygotowanie.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii św.
 4. Jutro o godz. 2000 zapraszamy na Różaniec Fatimski prosimy o przyniesienie świec.
 5. Trwa oktawa odpustu w Piasecznie szczegóły wywieszone są w gablocie oraz wyłożone na ostatnich ławkach w kościele.
 6. W środę o godz. 830 wyruszy z placu przy kościele bus na Mszę św. w Piasecznie o godz. 900 dla starszych i chorych, zostały 2 wolne miejsca.
 7. 8 i 9 października parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy zapisy w biurze parafialnym do 26 września. Koszt przejazdu i noclegu 140 zł. Zostało 20 miejsc.
 8. W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
 9. Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” –  to projekt, który ma zachęcić do wspólnego dbania o środowisko, w którym żyjemy. Zbiórka trwać będzie do 22 września 2021r.  Miejsce zbiórki – teren Szkoły Podstawowej w Smętowie Gr., od ul Kosznickiego.
 10. Od 1 września opiekę medyczną nad mieszkańcami Smętowa i okolic przejęło Pelplińskie Centrum Zdrowia filia Smętowo. W związku ze zmianą usługodawcy osoby korzystające z opieki medycznej proszone są o złożenie deklaracji przynależności do Przychodni na ul. Kociewskiej w Smętowie.

  Zapowiedzi przedślubne:

  I Klaudia Krotowska z Kulmagi i Dawid Drożeński z Kulmagi