II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
28.02.2021

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych.
  2. Witamy diakona Sebastiana Woźniaka, który rozpoczyna praktykę w naszej parafii, życzymy aby to był owocny czas w przygotowaniu do  kapłaństwa.
  3. W tym tygodniu przypadają Dnie Eucharystyczne:
    • W I czwartek – Godzina Święta zapraszamy na Adoracją Najświętszego Sakramentu po Mszy św.  wieczornej do godz. 1930.
    • W I piątek nie odwiedzimy chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną, zrobimy to dopiero w Wielki Piątek.
    • Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 1600.
    • W I sobotę oddamy cześć Matce Bożej.
  4. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci o godzinie 1630 a dorosłych o 1730. W każdą niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale na godz. 1630.
  5. W Wielkim Poście Koronkę do Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać w piątek o godz. 1615.
  6. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza przed kościołem Paschaliki świąteczne, które zapalimy podczas Liturgii w Wielką Sobotę. To światło ma nam przypominać o nadziei zmartwychwstania, jest również symbolem troski o podopiecznych Caritasu.

TRANSMISJA NA ŻYWO W WIELKIM POŚCIE

• od I niedzieli Wielkiego Postu (21.02.) transmisja Mszy św. w niedziele o godz. 1700
    • w każdą niedzielę Wielkiego Postu transmisja nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 1630
    • w każdy piątek Wielkiego Postu transmisja nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 1730