Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!

Przesyłam wam kolejny materiał formacyjny. Proszę was byście obejrzeli umieszczony obok film. Następnie proszę was o pobranie pliku z testem, wypełnienie go oraz odesłanie na adres: bierzmowanie.smetowo@gmail.com. Termin oddania prac: do 31 stycznia włącznie. Pamiętajcie, że lepiej nie odkładać pracy na później i od razu zrobić. Życzę owocnej pracy w rozpoczynającym się nowym semestrze nauki i naszego przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania 🙂


Test do pobrania

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!

Przesyłam wam myśli na czas ferii.  Proszę was byście obejrzeli umieszczony obok film. Następnie proszę was o pobranie pliku z testem, wypełnienie go oraz odesłanie na adres: bierzmowanie.smetowo@gmail.com. Termin oddania prac: do 20 stycznia włącznie. Pamiętajcie, że lepiej nie odkładać pracy na później i od razu zrobić. Życzę owocnej pracy i odpoczynku w czasie ferii 🙂


Test do pobrania