XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.08.2018

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1700 rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa przez całą noc do Mszy św. o godz. 1700 w poniedziałek. Program

2. Jutro o godz. 2000 zapraszamy na Różaniec Fatimski, prosimy o przyniesienie świec.

3. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie kłosów zbóż, ziół i kwiatów. Caritas przygotuje wiązanki które będzie można nabyć przed kościołem.

4. W czwartek 16 dzień miesiąca przed Mszą św. wieczorną modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

5. Zapraszamy do wspólnego odmawiania w kościele Koronki do Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o godz. 1745 i Różańca w każdą sobotę o godz. 1730.

6. Na plebani można odebrać nowy numer Pielgrzyma.

7. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które w czasie remontu pomagały przy sprzątaniu naszej świątyni oraz tym, które wspierały te działania na różny sposób.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy udanych urlopów i wakacji oraz bezpiecznych powrotów do domu.