XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
14.10.2018

1. Trwa miesiąc październik, w którym w sposób szczególny poprzez modlitwę różańcową wypraszamy potrzebne łaski dla nas i bliskich.

Nabożeństwa różańcowe

• dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 1630,

• dla dorosłych w dni powszednie o 1730, w niedzielę o 1630.

2. Dzisiaj w całej Polsce mamy możliwość wsparcia „Żywego pomnika św. Jana Pawła II” Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 2000 modlitwy poprowadzi Wspólnota Maranatha.

4. We wtorek o godz. 1600 przy kapliczce w Kopytkowie mieszkańcy zapraszają na Różaniec za naszą Ojczyznę w 100 lecie odzyskania Niepodległości. Dziękuję Organizatorom za tę piękną inicjatywę.

5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Maranatha.

6. We wtorek o godz. 2000 młodzież naszej parafii zaprasza na Wieczornicę poświęconą św. Janowi Pawłowi II w 40 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową.

7. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

8. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Apostolstwa Margaretek.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z VIII kl. Szkoły podstawowej.

10. U ministranta przed kościołem można nabyć kalendarz na nowy rok z witrażem z naszego kościoła, złożone ofiary przeznaczone są na działalność Caritas.