OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
29.03.2020

 1. Od dzisiaj  rozpoczynamy  transmisję wszystkich nabożeństw z naszego kościoła przez internet. Szczegóły.

 2. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową o godzinie 1630  lub o godzinie 1730. W każdą niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale na godz. 1630.

 3. W Wielkim Poście Koronkę do Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać w piątek o godz. 1615.

 4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne w I Czwartek prosić będziemy Pana Boga o powołania do służby w Kościele. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 1930. W I Piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy wszystkich chorych i starszych parafian, których odwiedzamy każdego miesiąca o telefoniczne potwierdzenie naszego przybycia.   Prosimy zgłosić tych chorych, których odwiedzamy z okazji świąt. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 1600. w I Sobotę oddamy cześć Matce Bożej.

 5. Za tydzień Niedziela Palmowa z uwagi na istniejącą sytuację nie będzie procesji z palmami oraz ich poświęcenia.

 6. Ofiary na Grób Pański można składać do skarbonki przy głównym wejściu
  do kościoła.

 7. W tym roku nie będzie spowiedzi świątecznej z udziałem księży z dekanatu dlatego od poniedziałku do Wielkiej Środy rozpoczynamy dyżur w konfesjonale od godz. 1630 do Mszy św. wieczornej.

 8. Wszystkie spotkania w poszczególnych Wspólnotach naszej parafii zostają zawieszone do odwołania.

 9. Na plebani można odebrać nowy numer Pielgrzyma, prosimy aby odbierać go pojedynczo. Można również dokonać prenumeraty na II kwartał.


  Zapowiedzi przedślubne:

  II Monika Anna Zając z Gostkowa, Wojciech Chyła ze Smętowa Granicznego