V NIEDZIELA WIELKANOCNA
19.05.2019

1. Dzisiaj w naszej parafii  o godz. 1100 obchodzić będziemy rocznicę I Komunii św. dzieci klas IV.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiamy w dni powszednie i w niedzielę po Mszy św. wieczornej. W poniedziałek o godz. 1900 zapraszamy na nabożeństwo majowe do Bobrowca.

3. W poniedziałek o godz. 1600 spotkanie dla młodzieży, która 26 maja ma przyjąć Sakrament Bierzmowania. W piątek po Mszy św. wieczornej spowiedź św. dla młodzieży bierzmowanej, świadków bierzmowania i ich rodzin.

4. W wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne wspólnoty Maranatha.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 1700 ks. Biskup Arkadiusz Okroj udzieli młodzieży naszej parafii Sakramentu Bierzmowania, nabożeństwo majowe tego dnia zostanie odprawione o godz. 1645.

6. Na plebani można odebrać nowy numer Pielgrzyma.

Zapowiedzi przedślubne:
    II Magdalena Krzyżanowska ze Smętowa Granicznego – Piotr Kotowski ze Smętowa Granicznego
    III Elżbieta Krystyna Mejer ze Smętowa Granicznego – Mateusz Szymon Wysiecki ze Starogardu Gdańskiego