gallery/naglowek_strona

XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.08.2017

1. Witam w naszej parafii ks. Daniela Krefta, który dzisiaj rozpoczyna w naszej wspólnocie posługę wikariusza. Życzę ks. Danielowi wielu łask Bożych, życzliwości parafian i radości z pracy w smętowskiej parafii.

2. Dzisiaj przed kościołami całej Polski zbierane są ofiary na pomoc poszkodowanym przez wichury.

3. Dzisiaj o 1315 wyruszy pielgrzymka rowerowa do Piaseczna z placu przed kościołem. Do udziału serdecznie zaprasza Rycerstwo Niepokalanej.

4. W czwartek rano wyrusza wycieczka do Warszawy zorganizowana dla dzieci i młodzieży przez Parafialny Zespół Caritas.

5. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św. o godz. 1700 i 1800.

6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy udanych urlopów i wakacji oraz bezpiecznych powrotów do domu.