gallery/naglowek_strona
gallery/swieca_pogrzeb

XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.06.2018

1. Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania festynu parafialnego. Wszystkim sponsorom i gościom oraz Wam wszystkim za udział i dobrą atmosferę.

2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla młodzieży klas VII.

4. W poniedziałek o godz. 1800 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich zmarłych, których nazwiska umieszczone są na pomniku przed kościołem. Po Mszy św. występ chóru Złota Jesień i złożenie kwiatów przed pomnikiem. Serdecznie zapraszam do udziału w tych uroczystościach.

5. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie osoby, które chcą udać się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla rodziców dzieci, które wyjeżdżają na kolonie do Popowa.

7. Na plebani można odebrać nowy numer Pielgrzyma oraz dokonać prenumeraty na III kwartał w wysokości 17 zł.

8. W poniedziałek 25 czerwca wyjazd parafialny na Litwę Łotwę i Estonię nastąpi o godz. 600 z placu przy kościele.

9. W dniach od 24 do 27 lipca Caritas organizuje wyjazd do Wrocławia dla dzieci w wieku od 11 do 16 lat. Szczegóły

10. Na czas remontu zwracam się z prośbą o pomoc w sprzątaniu i przygotowaniu kościoła na niedzielne Msze św. w każdą sobotę od godz. 1000 jedną lub dwie osoby.

Zapowiedzi przedślubne:
    I Justyna Chmura, Smętowo Gr. – Leszek Duzowski, Lubichowo
    I Kinga Langowska, Smętowo Gr. – Mateusz Szwocha, Smętowo Gr.
    II Karolina Łeppek, Smętowo Gr. – Maciej Kamiński, Smętowo Gr.
    III Wioleta Pruszak, Smętowo Gr. – Gałek Sylwester, Przechlewo