PARAFIA CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ

Program Misji Świętych
gallery/swieca_pogrzeb

VI NIEDZIELA WIELKANOCY - 21.05.2017

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej. W poniedziałek zapraszam na nabożeństwo majowe do Luchowa o godz. 1930.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla klas II A i C Gimnazjum.

3. W poniedziałek, wtorek i środę tzw. Dni Krzyżowe po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja i modlitwy o urodzaje.

4. Prezes Rycerstwa Niepokalanej zaprasza na pielgrzymkę do Niepokalanowa w dniach 29 i 30 lipca. Koszt przejazdu 90 zł. zapisy do 15 czerwca u Pani Teresy Wiśniewskiej. Szczegóły są wywieszone w gablocie.

5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Zarządu Rycerstwa Niepokalanej i Zelatorów Róż Różańcowych.

6. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie osoby wyjeżdżające do Francji, proszę o przyniesienie pozostałej kwoty.

7. W niedzielę 28 maja odbędzie się V Festyn Rodzinny już dzisiaj zapraszam od godz. 1400 do wspólnego świętowania 80 lecia naszej parafii w ogrodzie przy plebanii.  Program znajduje się na plakatach i na naszej stronie. Nie będzie w przyszłą niedzielę Mszy św. o godz. 1700. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii scholę i ministrantów z Tucholi wraz z ks. Marcinem. Wystąpią Oni na Mszy św. o godz. 1100.

8. Do każdego domu naszej parafii dotarły informacje o Misjach parafialnych, które rozpoczynamy 4 czerwca. Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszam wszystkich parafian, bardzo proszę, abyśmy uczynili wszystko, by nikogo nie zabrakło.

9. Na plebanii można odebrać nowy numer Pielgrzyma.

10. W przyszłą niedzielę ostatnia zbiórka na pomnik ofiar II wojny światowej.

Zapowiedzi przedślubne:

III Marta Wolfajl z Nowego i Kamil Stobba ze Smętowa