PARAFIA CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ

SMĘTOWO GRANICZNE

gallery/swieca_pogrzeb2

XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.06.2017

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy do piątku włącznie po Mszy św. wieczornej.

2. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza dzisiaj na pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium Matki Bożej w Piasecznie. Wyjazd z Placu św. Jana Pawła II o godz. 1315.

3. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 1000 oraz 1800.

4. W I sobotę miesiąca oddamy cześć Matce Bożej po Mszy św. wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie pragną ochrzcić swoje dzieci.

5. W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka Caritas.

6. Parafia organizuje jednodniowy wyjazd dla dzieci do „Dinoparku” w Malborku. Wyjazd 3 lipca zapisy u Pana Organisty Rafała. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt 30 zł.

7. Wspieraj talenty dzieci ze Smętowa i pomóż wygrać plac zabaw z Nivea. W takiej akcji bierze udział nasza miejscowość. Trzeba oddać głos przez internet. Informacje są wyłożone na ostatnich ławkach w kościele i umieszczone w gablocie.

8. Ks. Biskup odwołał z naszej parafii ks. Piotra i mianował wikariuszem w parafii pw. św. Trójcy w Sulęczynie. Do nas został skierowany ks. Daniel Kreft z Sulęczyna. Dekret ks. biskupa obwiązuje od 20 sierpnia.

Zapowiedzi przedślubne:

II Irena Wolska ze Smętówka i Piotr Bartczak z Tczewa