gallery/naglowek_strona

III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15.04.2018

1. W dniach 27 i 28 kwietnia parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd w piątek o godz.1500 z placu przy kościele powrót w sobotę w godzinach wieczornych. Koszt przejazdu i noclegu 110 zł. zapisy w biurze parafialnym do dzisiaj. Zostało kilka wolnych miejsc.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla klas VII.

3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

4. W  czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Apostolstwa Margaretek.

5. Dziękuję Róży Matki Bożej Piaseckiej za kwiaty przed kościołem, oraz wszystkim osobom dbającym za teren przy naszym kościele.

6. 17 kwietnia odbędzie się ostatnia zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Smętowa. Szczegóły wywieszone są w gablocie.

7. W przyszłą niedzielę spotkanie dla młodzieży klas III Gimnazjum w kościele.

8. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. w sali katechetycznej można odbierać karty dla dzieci, które wyjeżdżają na kolonie do Popowa.

Zapowiedzi przedślubne:
    I Maciej Goliński - Smętowo Graniczne, Aleksandra Janina Wszołek - Kotomierz