KOLĘDA 2019/2020

Lp.TrasaDataDzieńGodzina
1Brzozowa, Krótka, Okrężna / 1 ks. od Brzozowej, Krótkiej i od nr 1 Okrężna/

2 ks. Okrężna od końca

27.12.2019piątek1500
2Spacerowa, Sadowa, Wałowa / 2 księży

1 ks. od nr 1 ul. Spacerowej, 2 ks. od końca ul. Wałowej

28.12.2019sobota1300
3Wielkie Wyręby

Podgórna, Na Wzgórzu i Droga do Kolonii

29.12.2019niedziela1300
4Polna

Wybudowanie Kółko Rolnicze

30.12.2019poniedziałek1500
5Nie kolędujemy31.12.2019wtorek
6Nie kolędujemy01.01.2020środa
7Smętówko od Pałacu prawa strona

Smętówko lewa strona

Dworcowa od nr 1

02.01.2020czwartek1500
8Os. Przylesie / 2 księży /03.01.2020piątek1500
9Kosznickiego, Zielona, Działkowa

/ 1 ks. od początku, 2 ks. od końca

Smarzewo

04.01.2020sobota1300
10Bobrowiec Stary i Wybudowanie

Starogardzka i Lipowa

05.01.2020niedziela1300
11Kulmaga, Dębowo, Luchowo06.01.2020poniedziałek1300
12Sportowa / 2 księży / 1 ks. od końca od lasu

2 ks. od nr 1 ul. Sportowej

07.01.2020wtorek1500
13Ks. Szynwelskiego i Słoneczna / 2 księży /

1 ks. od końca ul. ks. Szynwelskiego , 2 ks. od nr 1 ul. Słonecznej

08.01.2020środa1500
14Gdańska do dawnej Agronomówki

/ 2 księży / 1 ks. strona prawa

2 ks. strona lewa

09.01.2020czwartek1500
15Wyzwolenia

Bobrowiec Wieś, Wybudowanie

10.01.2020piątek1500
16Kociewska

Leśna

11.01.2020sobota1300
17Luchowo Wieś

Pomorska

12.01.2020niedziela1300
18Ogrodowa

Wybudowanie od. p. Grzęda do p. Szczygieł

13.01.2020poniedziałek1500
19Kolęda księży dekanatu nowskiego z ks. Biskupem14.01.2020wtorek
20Kolejowa 6 – 9

Smętówko od nr 1do.p. Cąblik

15.01.2020środa1500
21Przy Torze, Kolejowa od 1 do 516.01.2020czwartek1500
22Kopytkowo od Starej Lecznicy 17.01.2020piątek1500
23Kopytkowo od tzw. Sześcioraku18.01.2020sobota1300
24Kopytkowo strona Nowej Szkoły19.01.2020niedziela1300
25Kopytkowo strona Starej Szkoły20.01.2020poniedziałek1500
26Kopytkowo blok 3721.01.2020wtorek1500
27Kopytkowo 38, 4022.01.2020środa1500
28Kopytkowo blok 3923.01.2020czwartek1500
29Kopytkowo 4124.01.2020piątek1500